Úvod » Reference » Reference Distribuce
RokProjektSekcePopis
2016Trafostanice Masarykova nemocnice Ústí nad LabemsekceMontáž trafostanice v areálu Masarykovy nemocnice Ústí nad Labem
2016 Kabelové vedení Kamýk - OrlíksekceVýměna kabelů vlastní spotřeby mezi vodními elektrárnami Orlík a Kamýk.
2016Projekt na rekonstrukci vedení NN v obci ZbynysekceTvorba projektové dokumentace pro rekonstrukci vedení NN v obci Zbyny ze vzdušného do kabelového rozvodu.
2016Projekt na rekonstrukci vedení NN v obci KunraticesekceTvorba projektové dokumentace pro rekonstrukci vedení NN v obci Kunratice.
2016Projekt na připojení zahrádkářské kolonie kabelem NN v obci Nýrsko sekceTvorba projektové dokumentace pro připojení zahrádkářské kolonie v obci Nýrsko zemním kabelem NN.
2016Projekt na připojení zahrádek vzdušným vedením NN v obci TachovsekceTvorba projektové dokumentace pro připojení zahrádek v obci Tachov vzdušným vedením NN.
2016Projekt na stavbu nového kabelového vedení VN a NN a transformační stanice v obci KladrubysekceTvorba projektové dokumentace na stavbu nového kabelového vedení VN a NN a transformační stanice v obci Kladruby.
2016Projekt na rekonstrukci vedení NN v obci Zadní ChodovsekceTvorba projektové dokumentace pro opravu vedení NN v obci Zadní Chodov.
2015Projekt na náhradu vzdušného vedení NN v obci Habartov za kabelové sekceTvorba projektové dokumentace pro náhradu vzdušného vedení NN v obci Habartov zemním kabelem NN.
2015Projekt na náhradu vzdušného vedení NN v obci Horšovský Týn za kabelovésekceTvorba projektové dokumentace pro náhradu vzdušného vedení NN v obci Horšovský Týn zemním kabelem NN.
2015Projekt na stavbu nového kabelového vedení VN a NN a transformační stanice v TanvaldusekceTvorba projektové dokumentace na stavbu nového kabelového vedení VN a NN a transformační stanice pro OD Lidl v Tanvaldu.
2015Projekt na rekonstrukci vedení NN v obci Oldřichov v HájíchsekceTvorba projektové dokumentace pro rekonstrukci vedení NN v obci Oldřichov v Hájích.
2015Projekt na opravu vedení 22kV M. Žernoseky - DubicesekceTvorba projektové dokumentace pro opravu vedení 22 kV.
2015Projekt na kabelizaci vedení NN v obci Přední NezlysekceTvorba projektové dokumentace pro rekonstrukci vzdušného vedení NN a kabelizaci vedení NN v obci Přední Nezly.
2014Přeložky linek 35kV na severním křídle lomu BílinasekcePřeložky linek 35kV na severním křídle lomu Bílina
2013Montáž úsekových odpínačů 35 kVsekceDoplnění 2 ks ÚO na stávající stožár vedení 35 kV.
2010Výstavba vedení VN a trafostanice VN/NNsekcePřipojení zahrádkářské osady k vedení VN.